0,00 zł
Strona głównaGlazurnicze i elewacyjneNarzędzia elewacyjnePTT668 paca PCV do zacierania struktur, tynków mozaikowych, elewacyjnych itp. 279x140mm
Strona głównaGlazurnicze i elewacyjneNarzędzia elewacyjnePTT668 paca PCV do zacierania struktur, tynków mozaikowych, elewacyjnych itp. 279x140mm

PTT668 paca PCV do zacierania struktur, tynków mozaikowych, elewacyjnych itp. 279x140mm

Netto: 30,15 zł
Brutto: 37,08 zł
Kod: 10668
Waga:0.23 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Paca do teksturowania i zacierania wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, o bardzo dużej żywotności. Uchwyt jest trwale przymocowany do ostrza. Konstrukcja pacy jest trwała i przeznaczona do wielokrotnego użytku. Dno ostrza jest gładkie, dzięki czemu nie powstają rysy podczas zacierania. Twardy uchwyt wykonany z PCV. Wersja ekonomiczna narzędzia.

Podstawowe cechy narzędzia:
- ostrze wykonane z trwałego PCV
- trwałe mocowanie ostrza z gryfem
- dno gładkie dla uzyskania równomiernej faktury bez zadzior i rys
- twardy uchwyt wykonany z PCV

Ostrzeżenia prawne:

Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.