0,00 zł
Strona głównaGlazurnicze i elewacyjneNarzędzia elewacyjne2160 paca PCV do teksturowania i zacierania struktur, tynków mozaikowych, elewacyjnych itp. 279x140m
Strona głównaGlazurnicze i elewacyjneNarzędzia elewacyjne2160 paca PCV do teksturowania i zacierania struktur, tynków mozaikowych, elewacyjnych itp. 279x140m

2160 paca PCV do teksturowania i zacierania struktur, tynków mozaikowych, elewacyjnych itp. 279x140m

Netto: 41,04 zł
Brutto: 50,47 zł
Kod: 12160
Waga:0.30 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Paca do teksturowania i zacierania wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, o bardzo dużej żywotności. Uchwyt jest trwale przymocowany do ostrza. Konstrukcja pacy jest trwała i przeznaczona do wielokrotnego użytku. Dno ostrza jest gładkie, dzięki czemu nie powstają rysy podczas zacierania. Sprężysty uchwyt jest miękki i wygodny w użyciu.

Podstawowe cechy narzędzia:
- ostrze wykonane z trwałego PCV
- trwałe mocowanie ostrza z gryfem
- dno gładkie dla uzyskania równomiernej faktury bez zadzior i rys
- miękki sprężysty uchwyt wygodny w użyciu

Ostrzeżenia prawne:

Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.