0,00 zł
Strona głównaGlazurnicze i elewacyjneNarzędzia elewacyjne5769D 51mm kielnia narożna EIFS do krawędzi zewnętrznych. EIFS Outside Corner Trower
Strona głównaGlazurnicze i elewacyjneNarzędzia elewacyjne5769D 51mm kielnia narożna EIFS do krawędzi zewnętrznych. EIFS Outside Corner Trower

5769D 51mm kielnia narożna EIFS do krawędzi zewnętrznych. EIFS Outside Corner Trower

Netto: 104,88 zł
Brutto: 129,00 zł
Kod: 15769
Waga:0.30 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Kielnie narożne EIFS MARSHALLTOWN® to wszechstronne narzędzia niezbędne do uszczelniania wewnętrznych narożników 90° za pomocą kleju, gdy panele EIFS i siatka są na miejscu i zostały zaprojektowane, aby pomóc Ci dodać dekoracyjne wykończenia. Wybierz między zewnętrzną lub wewnętrzną kielnią narożną i preferowanym rozmiarem pacy w zależności od wielkości zadania. Każda kielnia jest kuta z jednego kawałka lekkiej stali i posiada ukształtowane ostrze o długości 108mm (4¼”). Trwały i miękki uchwyt DuraSoft® został zaprojektowany w celu zwiększenia komfortu i zmniejszenia zmęczenia. Produkty te są wytwarzane w USA z materiałów globalnych.

Używaj wzdłuż narożników, aby uzyskać profesjonalnie gładkie wykończenie pod kątem 90°

Wybierz pomiędzy wewnętrznym lub zewnętrznym narożnikiem.

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.