Marshalltown Profesjonalne Narzędzia

0,00 zł
Strona głównaPace szpachlarskie tynkarskiePermaShape DuraFlex DFDMarshalltown PermaShape Flat DuraFlex 4467DFD 305x127mm złota stal

Marshalltown PermaShape Flat DuraFlex 4467DFD 305x127mm złota stal

Netto: 203,25 zł
Brutto: 250,00 zł

Ilość:szt.

Kod: 14467
Wysyłka: 48 godzin
Waga:0.55 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Marshalltown PermaShape Flat DuraFlex DFD Paca wykończeniowa z elastycznej złotej sprężynowej stali nierdzewnej. Najwyższy gatunek stali i technologia PermaShape® gwarantują zachowanie kształtu ostrza co przekłada się na idealne wykońcenia materiału na powierzchniach. Ostrze wykonane z utwardzonej, hartowanej i odpowiednio formowanej stali wytrzymuje duży nacisk przy wygładzaniu. Seria pac DuraFlex® DFD jest bardziej elastyczna. Montowana jest na nieco krótszym gryfie, przez co blacha poddaje się większym wygięciom. Preferowana jest do wszystkich mas szpachlowych oraz EIFS (docieplenia zewnętrzne, np. kleje, struktury, tynki etc.) . Komfortowa rączka DuraSoft® daje niebywałą trwałość i wygodę, idealnie wyważona z pacą i gryfem znacznie zmniejsza zmęczenie i zapobiega zwyrodnieniom stawów - nadgarstka, łokcia, barku.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.