0,00 zł
Strona głównaPermaShape DuraFlex DFD4473DFD 406x127mm Marshalltown PermaShape Flat DuraFlex, złota stal
Strona głównaPermaShape DuraFlex DFD4473DFD 406x127mm Marshalltown PermaShape Flat DuraFlex, złota stal

4473DFD 406x127mm Marshalltown PermaShape Flat DuraFlex, złota stal

Netto: 260,01 zł
Brutto: 319,81 zł
Kod: 14473
Waga:0.63 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Pace Marshalltown z serii PermaShape wykonane są z wysokogatunkowej stli nierdzewnej o bardzo dużej odporności na ścieranie. Opatentowana technologia PermaShape® gwarantuje zachowanie kształtu ostrza w trakcie długiego użytkowania. Przekłada się to na ogromną żywotność narzędzia oraz idealne wygładzanie nakładanego różnorodnego materiału przy obróbce powierzchni (np. wygładzanie gładzi, gipsów, tynków, klejów, struktur itp.) Seria DuraFlex® DFD pomimo stosowania blachy o standardowej grubości 0.68mm, jest bardziej elastyczna za sprawą skrócenia długości gryfu. Taki zabieg spowodował uzyskanie narzędzia poddającego się lekkim ugięciom i dzięki temu po lekkim dotarciu, nie pozostawia rys i zadziorów. Komfortowa gumowa rączka DuraSoft® lub DuraCork® daje niebywałą trwałość i wygodę, jest idealnie wyważona z pacą i gryfem, przez co znacznie zmniejsza zmęczenie i zapobiega zwyrodnieniom stawów - nadgarstka, łokcia, barku. Bezpośrednio odczujesz to, na znacznym zwiększeniu wydajności przy użyciu mniejszej siły.

Ostrzeżenia prawne: Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, logotypy, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown® USA
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.