0,00 zł
Strona głównaPermaShape DuraFlex DFD4469DFD 330x127mm PermaShape Flat DuraFlex, złota stal
Strona głównaPermaShape DuraFlex DFD4469DFD 330x127mm PermaShape Flat DuraFlex, złota stal

4469DFD 330x127mm PermaShape Flat DuraFlex, złota stal

Netto: 240,75 zł
Brutto: 296,12 zł
Kod: 14469
Waga:0.57 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Pace Marshalltown z serii PermaShape wykonane są z wysokogatunkowej stli nierdzewnej o bardzo dużej odporności na ścieranie. Opatentowana technologia PermaShape® gwarantuje zachowanie kształtu ostrza w trakcie długiego użytkowania. Przekłada się to na ogromną żywotność narzędzia oraz idealne wygładzanie nakładanego różnorodnego materiału przy obróbce powierzchni (np. wygładzanie gładzi, gipsów, tynków, klejów, struktur itp.) Seria DuraFlex® DFD pomimo stosowania blachy o standardowej grubości 0.68mm, jest bardziej elastyczna za sprawą skrócenia długości gryfu. Taki zabieg spowodował uzyskanie narzędzia poddającego się lekkim ugięciom i dzięki temu po lekkim dotarciu, nie pozostawia rys i zadziorów. Komfortowa gumowa rączka DuraSoft® lub DuraCork® daje niebywałą trwałość i wygodę, jest idealnie wyważona z pacą i gryfem, przez co znacznie zmniejsza zmęczenie i zapobiega zwyrodnieniom stawów - nadgarstka, łokcia, barku. Bezpośrednio odczujesz to, na znacznym zwiększeniu wydajności przy użyciu mniejszej siły.

Ostrzeżenia prawne: Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, logotypy, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown® USA
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.