0,00 zł
Strona głównaSkrobaki noże piłyMarshalltown nóż uniwersalny 9040 z ostrzami zapasowymi
Strona głównaSkrobaki noże piłyMarshalltown nóż uniwersalny 9040 z ostrzami zapasowymi

Marshalltown nóż uniwersalny 9040 z ostrzami zapasowymi

Netto: 66,45 zł
Brutto: 81,73 zł
Kod: 28241
Waga:0.29 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Uniwersalny nóż Marshalltown 9040 z ostrzami zapasowymi oraz bezpiecznym magazynkiem do przechowywania i szybkim dostępem w razie konieczności wymiany na nowe. Ostrze robocze jest wysuwane i chowane za pomocą blokady. Takie rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo i uniemożliwia przypadkowe wysunięcie. Rękojeść DuraSoft® zapewnia większy komfort użytkowania i mniejsze zmęczenie. W komplecie zawartych jest 5 ostrzy. Nóż jest idealny do wielu zastosowań i prac budowlanych, np. cięcie płty gipsowo-kartonowych, wykładzin podłogowych itp.
Ostrzeżenia prawne:

Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, logotypy, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.