0,00 zł
Strona głównaSkrobaki noże piłyRAZOR WFS49D profesjonalny skrobak, ostrze 102mm
Strona głównaSkrobaki noże piłyRAZOR WFS49D profesjonalny skrobak, ostrze 102mm

RAZOR WFS49D profesjonalny skrobak, ostrze 102mm

Netto: 76,08 zł
Brutto: 93,58 zł
Kod: 28252
Waga:0.40 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Marshalltown Profesjonalny skrobak do przygotowania i konserwacji powierzchni. Odlewana głowica aluminiowa z komfortowym uchwytem DuraSoft®. Po odkręceniu nakrętki w uchwycie mieszczą się 4 szt. zapasowych ostrzy. 5 ostrze jest zamocowane w uchwycie skrobaka, dla bezpieczeństwa transportowego strona ostra jest skierowana do wewnątrz, przed użyciem trzeba ostrze odwrócić. Ostrze jest bardzo ostre, zachowaj szczególną ostrożność podczas używania.

Profesjonalne narzędzia Marshalltown®, są projektowane dla zachowania najwyższej możliwej do osiągnięcia jakości i ergonomii pracy. Długowieczność narzędzi, bezpieczeństwo i ergonomia, sprawiają, że inwestujesz w Siebie, a z czasem dostrzeżesz, że Twoje narzędzia Marshalltown® są bardzo ekonomiczne, inni to wiedzą – od 1890 roku. Policz, ile tandetnych narzędzi musisz kupić w ciągu roku, dwóch, trzech itd., policz ile wydajesz w rzeczywistości w tym okresie?, zastanów się przez chwilę, a zrozumienie, może w znaczący sposób wpłynąć na dalszy Twój rozwój zawodowy, chcesz zostać Profesjonalistą i mieć przewagę na starcie, to musisz używać profesjonalnych narzędzi Marshalltown®.

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.