0,00 zł
Strona głównaSkrobaki noże piłyE91D profesjonalny skrobak kątowy 254x76mm
Strona głównaSkrobaki noże piłyE91D profesjonalny skrobak kątowy 254x76mm

E91D profesjonalny skrobak kątowy 254x76mm

Netto: 76,08 zł
Brutto: 93,58 zł

Kod: 28251
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.21 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Marshalltown E91D to profesjonalny skrobak kątowy o długości całkowitej 254mm i szerokości ostrza 76mm. Ostrze wykonane z grubej, sztywnej, wytrzymałej i polerowanej stali nierdzewnej 1.6mm.  Lekkie zagięcie kątowe ułatwia użytkowanie podczas pracy. W rękojeści znajduje się gwint ACME ¾” – 19mm (5 zwoi na 25.4mm), jest to typowy gwint stosowany przy profesjonalnych kijach malarskich (patrz R054, R055, R090, R091na naszym drugim sklepie uzupełniającym ofertę). Podłączenie kija umożliwia zwiększenie zasięgu i komfort pracy np. przy posadzkach, ścianach i sufitach. W przypadku bezpośredniego trzymania, uchwyt DuraSoft® daje niesamowity komfort i ergonomię użytkowania (w znaczący sposób zmniejsza zmęczenie). Skrobak kątowy jest polecany przez profesjonalistów do wykonywania wielu zadań np. usuwanie tapet, kleju, farby, tynku, zabrudzeń posadzki itp.
Ostrzeżenia prawne:

Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, logotypy, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.