0,00 zł
Strona głównaSkrobaki noże piłyWFS49DB - ostrza wymienne do skrobaka RAZOR WFS49D - 5szt.
Strona głównaSkrobaki noże piłyWFS49DB - ostrza wymienne do skrobaka RAZOR WFS49D - 5szt.

WFS49DB - ostrza wymienne do skrobaka RAZOR WFS49D - 5szt.

Netto: 18,30 zł
Brutto: 22,51 zł
Kod: 28253
Waga:0.21 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Marshalltown wymienne ostrza WFS49DB do skrobaka RAZOR WFS49D (EDI: 28252). Ostrze wykonane z utwardzonej (hartowanej, odpuszczanej i polerowanej) stali węglowej, o grubości 0.60mm. Komplet zawiera 5 szt. bardzo ostrych ostrzy zamkniętych w bezpiecznej tubie PCV. Tuba zapewnia łatwość wymiany i organizuje ostrza w jednym miejscu. Tuba standardowo jest chowana w rękojeści skrobaka RAZOR WFS49D. Pamiętaj aby podczas wymiany ostrzy i użytkowania skrobaka zachować szczególną ostrożność. Ostrza należy chronić przed dostępem dzieci. Należy pamiętać o zachowaniu zasad BHP.
Ostrzeżenia prawne:

Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, logotypy, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.