0,00 zł
Strona głównaArcheologiczneKielnia archeologa 178x76mm, profesjonalna, uchwyt DuraSoft Marshalltown®
Strona głównaArcheologiczneKielnia archeologa 178x76mm, profesjonalna, uchwyt DuraSoft Marshalltown®

Kielnia archeologa 178x76mm, profesjonalna, uchwyt DuraSoft Marshalltown®

Netto: 85,71 zł
Brutto: 105,42 zł
Kod: 11131
Waga:0.14 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Kuta z jednego kawałka wysokowęglowej stali najwyższej jakości. Idealna do cięcia zagęszczonych osadów, gleby, stosowana do precyzyjnych prac archeologicznych, nanoszenia różnorodnych mas, klejów itp. Kielnie posiadają bardzo wytrzymałe ostrza, wytrzymują intensywne naciski skrobania i cięcia. Kielnie są kute, utwardzane, profilowane, szlifowane i polerowane w celu osiągnięcia ekstremalnych parametrów jakościowo - wytrzymałościowych. Komfortowy uchwyt DuraSoft® jest trwały, łatwy w utrzymaniu czystości, w znacznym stopniu redukuje zmęczenie.
Patenty: 5,327,612 i 5,446,941

Ostrzeżenia prawne:

Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.