0,00 zł
Strona głównaArcheologiczneKielnia archeologa ATH45 114x57mm, profesjonalna z futerałem skórzanym
Strona głównaArcheologiczneKielnia archeologa ATH45 114x57mm, profesjonalna z futerałem skórzanym

Kielnia archeologa ATH45 114x57mm, profesjonalna z futerałem skórzanym

Netto: 114,60 zł
Brutto: 140,96 zł
Kod: 11121
Waga:0.20 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Kielnia archeologa (archeologiczna) tzw. angielka, kuta z jednego kawałka najwyższej jakości stali narzędziowej wysokowęglowej, utwardzanej, hartowanej i szlifowanej. Kielnie doskonale nadają się zagęszczonych osadów i „zbitej” gleby. Ostrza wytrzymują intensywne naciski skrobania i cięcia. ATH45 to ekskluzywna wersja ze skórzanym futerałem, przypinanym do paska. Uchwyt kielni z twardego lakierowanego drewna liściastego, zabezpieczonego na końcu metalową obejmą mocującą (okuciem). Idealna do wszelkich precyzyjnych prac archeologicznych, nakładania klejów, mas, itp. 
Patenty: 5,327,612 i 5,446,941

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.