0,00 zł
Strona głównaArcheologiczne52D 127x51mm kielnia brzegowa profesjonalna, kuta z jednego kawałka stali
Strona głównaArcheologiczne52D 127x51mm kielnia brzegowa profesjonalna, kuta z jednego kawałka stali

52D 127x51mm kielnia brzegowa profesjonalna, kuta z jednego kawałka stali

Netto: 96,75 zł
Brutto: 119,00 zł
Kod: 11198
Waga:0.15 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Kielnie brzegowe Marshalltown® pomagają łatwo wyrównać i rozprowadzić zaprawę, klej do płytek w ciasnych miejscach a także przydają się w pracach archeologicznych i w ogrodzie. Ostrze i trzpień 5”(127mm), 6”(152mm), 8”(203mm), są wykute z jednego kawałka wytrzymałej wysokogatunkowej stali węglowej, która jest następnie hartowana, szlifowana i polerowana w celu uzyskania równowagi i elastyczności. Wytrzymały uchwyt DuraSoft® ze zintegrowaną osłoną palców zapewnia komfort, ergonomię narzędzia, redukcję zmęczenia oraz utrzymanie w czystości. Kielnie dostępne są w różnych wymiarach ostrza. Pozostałe elementy tj. trzpień i uchwyt DuraSoft® są takie same. Orientacyjne graficzne porównanie wymiarów kielni, przedstawione jest na kolejnych zdjęciach produktowych. Kielnia 8"(203mm) - jest najbardziej sprężysta.

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone. Kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.