0,00 zł
Strona głównaMurarskie kamieniarskie brukarskieFugownice workoweGB690 fugownica workowa Blu-Tip 305x610mm

GB690 fugownica workowa Blu-Tip 305x610mm

Netto: 34,67 zł
Brutto: 42,64 zł
Kod: 17816
Waga:0.10 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Marshalltown wytrzymała fugownica workowa Blue Tip  GB690, wykonana z bezszwowego modyfikowanego PCV, wielokrotnego użytku (rękaw do fugowania). Wzmocniona niebieska końcówka może zostać przycięta do pożądanego otworu dla zwiększenia precyzji i komfortu pracy. Fugownice workowe Marshalltown są produkowane w różnych odmianach. Stosowane od wielu lat przez zawodowych wykonawców, są polecane do dozowania zaprawy przy fugowaniu kamienia, płyt betonowych, dylatacji, ceramiki itp., tworząc spójną aplikację przy profesjonalnym wykończeniu spoiny. Praktycznie idealnie sprawdzą się przy stosowaniu wszelkich płynnych zapraw do fugowania. Zastosowany materiał umożliwia też łatwe czyszczenie po użyciu.

Profesjonalni wykonawcy stosują wyłącznie fugownice Marshalltown. Pojemność worka została tak dobrana aby zachować jak najlepszą ergonomię i wydajność pracy, przy największej trwałości narzędzia. Kupując fugownice innych producentów mogłeś się zrazić, i nie ma czemu się dziwić?, często pękają rozlewając zaprawę i niszczą twoje efekty pracy. Firma Marshalltown dokłada wszelkich starań przy produkcji narzędzi, aby nie było takich przypadków i dylematów. Możesz to sprawdzić osobiście stosując produkty Marshalltown, zgodnie z ich przeznaczeniem. Inwestuj w siebie, bądź Profesjonalistą, twoi Klienci to docenią i wynagrodzą, sam to szybko zauważysz.

 Ostrzeżenia prawne:

Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.