0,00 zł
Strona głównaMurarskie kamieniarskie brukarskieFugownice workoweDGB661-10 fugownica workowa PCV 10szt.

DGB661-10 fugownica workowa PCV 10szt.

Netto: 31,78 zł
Brutto: 39,09 zł
Kod: 16661-10
Waga:0.20 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Marshalltown worki do fugowania PCV, w założeniu są jednorazowe z doświadczenia wynika, że wytrzymują wielokrotne użycie w zależności od materiału i sposobu użytkowania.

Fugówki jednorazowe Marshalltown świetnie sprawdzą się w przypadku nakładania materiałów trudnych do późniejszego czyszczenia narzędzi. Zapewniają komfort dla wykonawcy, przytnij końcówkę do żądanego rozmiaru otworu. Fugówka jest najczęściej stosowana do fugowania kamienia, cegły, ceramiki itp. Szczególnie polecana do zapraw, które nie mogą mieć kontaktu z metalem, dzięki temu nie ma wykwitów ani przebarwień nakładanego materiału (najczęściej są to jasne lub białe zaprawy do spoinowania np. epoksydowe, mineralne itp., sprawdź zalecenia producenta). Fugówka nie wprowadza zanieczyszczeń ani przebarwień materiału, ponadto odznacza się największą wytrzymałością ze wszystkich dostępnych jednorazówek na rynku.

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.


Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.