0,00 zł
Strona głównaMurarskie kamieniarskie brukarskieFugownice workoweGB692 fugownica workowa winylowa 305x610mm
Strona głównaMurarskie kamieniarskie brukarskieFugownice workoweGB692 fugownica workowa winylowa 305x610mm

GB692 fugownica workowa winylowa 305x610mm

Netto: 44,30 zł
Brutto: 54,49 zł
Kod: 17818
Waga:0.12 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Marshalltown wytrzymała fugownica workowa GB692 (rękaw do fugowania z metalową końcówką), wykonana z mocnego bezszwowego czarnego winylu wielokrotnego użytku. Wyposażona w metalową wymienną końcówkę ułatwiającą precyzyjne użytkowanie. Metalowa końcówka w kształcie stożka z otworem fi 10mm na końcu (przy mniejszych fugach, samą końcówkę, można lekko spłaszczyć aby dopasować stożek do wymiaru szczeliny fugi co znacznie poprawi komfort pracy. Uwaga: przy lekkim spłaszczaniu stożka należy zachować szczególną ostrożność aby go nadmiernie nie spłaszczyć i nie uszkodzić. Fugownice workowe Marshalltown są od wielu lat stosowane i polecane przez zawodowców, do fugowania kamienia, płyt betonowych, dylatacji, ceramiki itp. Praktycznie idealnie sprawdzą się przy stosowaniu wszelkich płynnych zapraw do fugowania.

Profesjonalni wykonawcy stosują wyłącznie fugownice Marshalltown. Pojemność worka została tak dobrana aby zachować jak najlepszą ergonomię i wydajność pracy, przy największej trwałości narzędzia. Kupując fugownice innych producentów mogłeś się zrazić, i nie ma czemu się dziwić?, często pękają rozlewając zaprawę i niszczą twoje efekty pracy. Firma Marshalltown dokłada wszelkich starań przy produkcji narzędzi, aby nie było takich przypadków i dylematów. Możesz to sprawdzić osobiście stosując produkty Marshalltown, zgodnie z ich przeznaczeniem. Inwestuj w siebie, bądź Profesjonalistą, twoi Klienci to docenią i wynagrodzą, sam to szybko zauważysz.

Ostrzeżenia prawne:

Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.