0,00 zł
Strona głównaPace do dylatacjiDylatacja QLT HGSG63 152x76mm, głębia D=10mm, promień R=6mm, szer. głębi W=13mm
Strona głównaPace do dylatacjiDylatacja QLT HGSG63 152x76mm, głębia D=10mm, promień R=6mm, szer. głębi W=13mm

Dylatacja QLT HGSG63 152x76mm, głębia D=10mm, promień R=6mm, szer. głębi W=13mm

Netto: 64,23 zł
Brutto: 79,00 zł
Kod: 11105
Waga:0.27 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Paca do dylatacji QLT by Marshalltown wykonana ze stali, wzmocniona konstrukcja z miękkim i wygodnym uchwytem gumowym. Przeznaczona do ręcznego tworzenia szczeliny dylatacyjnej, odpowiednio ukształtowanej przez profil pacy. Tworzy łagodnie zaokrąglony na krawędzi rowek dylatacyjny, zapobiegający kruszeniu i pękaniu dylatacji, po zasilikonowaniu (np. Siką wraz ze sznurem dylatacyjnym) - znacznie ogranicza lub całkowicie eliminuje wpływ agresji mrozowej. W przypadku gdy potrzebne jest głębokie nacięcie, paca tworzy ukształtowany wstępnie rowek, który należy pogłębić tarczą do wymaganej głębokości. Cel użycia pacy jest taki, że mamy wstępnie ukształtowaną szczelinę dylatacyjną wraz z zaokrągleniem krawędzi, podczas fazy wstępnej twardnienia betonu nie występują pęknięcia, natomiast podczas pogłębiania tarczą nie następuje wyoblanie bądź pękanie kruszywa, dzięki temu po położeniu sznura i zasilikonowaniu woda nie dostaje się w szczelinę dylatacyjną a podczas eksploatacji krawędzie nie kruszą się i nie pękają. 

Dane techniczne:
podstawa pacy: 152x76mm
głębia (tzw. bit): D=10mm
promień głębi: R=6mm
maksymalna szerokość głębi (przy górnej krawędzi) W=13mm

Ostrzeżenia prawne - dotyczą wszystkich narzędzi Marshalltown:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.