0,00 zł
Strona głównaPace do dylatacjiCG396P 152x76mm, dylatacja QLT głębia D=13mm, promień R=6mm, szer. głębi W=13mm
Strona głównaPace do dylatacjiCG396P 152x76mm, dylatacja QLT głębia D=13mm, promień R=6mm, szer. głębi W=13mm

CG396P 152x76mm, dylatacja QLT głębia D=13mm, promień R=6mm, szer. głębi W=13mm

Netto: 47,19 zł
Brutto: 58,04 zł

Kod: 10953
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.27 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Paca do dylatacji QLT by Marshalltown CG396P wykonana ze stali węglowej o wzmocnionej konstrukcji z fakturowanym antypoślizgowym uchwytem PCV. Paca do dylatacji przeznaczona jest do ręcznego tworzenia szczeliny dylatacyjnej, odpowiednio ukształtowanej przez profil pacy (tzw. bit). Tworzy łagodnie zaokrąglony na krawędzi rowek dylatacyjny, zapobiegający kruszeniu i pękaniu krawędzi dylatacji, a po starannym zasilikonowaniu (np. Siką wraz ze sznurem dylatacyjnym) - znacznie ogranicza lub całkowicie eliminuje wpływ agresji mrozowej. W przypadku gdy potrzebne jest głębokie nacięcie, paca tworzy ukształtowany wstępnie rowek, który należy pogłębić tarczą do wymaganej głębokości. Cel użycia pacy jest taki, że mamy wstępnie ukształtowaną szczelinę dylatacyjną wraz z zaokrągleniem krawędzi, podczas fazy wstępnej twardnienia betonu nie występują pęknięcia, natomiast podczas pogłębiania tarczą (głębokiego cięcia) nie następuje wyoblanie bądź pękanie na obrzeżu kruszywa, dzięki temu po położeniu sznura i zasilikonowaniu woda nie dostaje się w szczelinę dylatacyjną a podczas eksploatacji krawędzie nie kruszą się i nie pękają.

Dane techniczne:
podstawa pacy: 152x76mm
głębia (tzw. bit): D=13mm
promień głębi: R=6mm
maksymalna szerokość głębi (przy górnej krawędzi) W=13mm

Ostrzeżenia prawne - dotyczą wszystkich narzędzi Marshalltown:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.