0,00 zł
Strona głównaPace do dylatacji16491 152x70mm dylatacja QLT , głębia D=13mm, promień R=6mm, szer. głębi W=13mm
Strona głównaPace do dylatacji16491 152x70mm dylatacja QLT , głębia D=13mm, promień R=6mm, szer. głębi W=13mm

16491 152x70mm dylatacja QLT , głębia D=13mm, promień R=6mm, szer. głębi W=13mm

Netto: 34,96 zł
Brutto: 43,00 zł
Kod: 16491
Waga:0.19 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.


Paca do dylatacji QLT by Marshalltown 16491 wykonana ze stali z uchwytem drewnianym. Paca do dylatacji przeznaczona jest do ręcznego tworzenia szczeliny dylatacyjnej, odpowiednio ukształtowanej przez profil pacy (tzw. bit). Tworzy łagodnie zaokrąglony na krawędzi rowek dylatacyjny, zapobiegający kruszeniu i pękaniu dylatacji, a po starannym zasilikonowaniu (np. Siką wraz ze sznurem dylatacyjnym) - znacznie ogranicza lub całkowicie eliminuje wpływ agresji mrozowej. W przypadku gdy potrzebne jest głębokie nacięcie, paca tworzy ukształtowany wstępnie rowek, który należy pogłębić tarczą do wymaganej głębokości. Cel użycia pacy jest taki, że mamy wstępnie ukształtowaną szczelinę dylatacyjną wraz z zaokrągleniem krawędzi, podczas fazy wstępnej twardnienia betonu nie występują pęknięcia, natomiast podczas pogłębiania tarczą (głębokiego cięcia) nie następuje wyoblanie bądź pękanie kruszywa, dzięki temu po położeniu sznura i zasilikonowaniu woda nie dostaje się w szczelinę dylatacyjną a podczas eksploatacji krawędzie nie kruszą się i nie pękają.
Paca 16491, polecana jest dla amatorów i majsterkowiczów (DIY), stanowi wyrób bardzo ekonomiczny.

Dane techniczne:
podstawa pacy: 152x70mm
głębia (tzw. bit): D=13mm
promień głębi: R=6mm
maksymalna szerokość głębi (przy górnej krawędzi) W=13mm

Ostrzeżenia prawne - dotyczą wszystkich narzędzi Marshalltown:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.