0,00 zł
Strona głównaPace do dylatacjiDylatacja 180D 152x76mm, promień głębi R=6mm, głębokość D=13mm, szerokość głębi W=13mm
Strona głównaPace do dylatacjiDylatacja 180D 152x76mm, promień głębi R=6mm, głębokość D=13mm, szerokość głębi W=13mm

Dylatacja 180D 152x76mm, promień głębi R=6mm, głębokość D=13mm, szerokość głębi W=13mm

Netto: 72,22 zł
Brutto: 88,84 zł

Kod: 14102
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.30 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Paca do dylatacji Marshalltown 180D wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Ostrze pacy o bardzo długiej żywotności. Wzmocniona konstrukcja ramion z komfortowym gumowym uchwytem DuraSoft®, idealnie wyważonym wraz z podstawą. Paca do dylatacji przeznaczona jest do ręcznego tworzenia szczeliny dylatacyjnej, odpowiednio ukształtowanej przez profil pacy (tzw. bit). Tworzy łagodnie zaokrąglony na krawędzi rowek dylatacyjny, zapobiegający kruszeniu i pękaniu dylatacji, a po zasilikonowaniu (np. Siką wraz ze sznurem dylatacyjnym) - znacznie ogranicza lub całkowicie eliminuje wpływ agresji mrozowej. W przypadku gdy potrzebne jest głębokie nacięcie, paca tworzy ukształtowany wstępnie rowek, który należy pogłębić tarczą do wymaganej głębokości. Cel użycia pacy jest taki, że mamy wstępnie ukształtowaną szczelinę dylatacyjną wraz z zaokrągleniem krawędzi, podczas fazy wstępnej twardnienia betonu nie występują pęknięcia, natomiast podczas pogłębiania tarczą (głębokiego cięcia) nie następuje wyoblanie bądź pękanie kruszywa, dzięki temu po położeniu sznura i zasilikonowaniu woda nie dostaje się w szczelinę dylatacyjną a podczas eksploatacji krawędzie nie kruszą się i nie pękają.

Dane techniczne:
Rozmiar pacy (podstawa pacy): 152x76mm
głębia (tzw. bit): D=13mm
promień głębi (bita): R=6mm
maksymalna szerokość głębi (przy górnej krawędzi): W=13mm

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.