0,00 zł
Strona głównaPermaShape Flat13SSFPD 330x127mm PermaShape Flat, jasna stal
Strona głównaPermaShape Flat13SSFPD 330x127mm PermaShape Flat, jasna stal

13SSFPD 330x127mm PermaShape Flat, jasna stal

Netto: 250,38 zł
Brutto: 307,96 zł

Kod: 12184
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.50 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Seria pac Marshalltown® PermaShape® gwarantuje zachowanie kształtu przez cały okres użytkowania (w praktyce od kilku do kilkunastu lat w zależności od sposobu dbania o narzędzie). Fazowane krawędzie robocze ułatwiają nakładanie i wygładzanie oraz minimalizują zjawisko „pęcherzykowania” nakładanego materiału („pęcherzykowanie” najczęściej spotykane jest podczas nakładania mas szpachlowych). Jasna stal nierdzewna, jest lekko „sztywniejsza” na materiale od złotej stali nierdzewnej, przez co jest szczególnie uwielbiana przez tynkarzy i szpachlarzy pracujących na gęstych masach i na większym docisku. Paca wykonana jest z najwyższej klasy hartowanej i utwardzanej stali nierdzewnej z tzw. pamięcią kształtu, może być używana na wszystkich rodzajach mas szpachlowych, tynkach, klejach itp. Ostrze robocze jest proste, nie ma podniesień, natomiast krótsza strona blachy również nie wykazuje typowej łódki (jeżeli na jakimś egzemplarzu zostałaby zaobserwowana to jest to ułamek milimetra i jest to naturalne w procesie produkcyjnym i nie jest uznawane za wadę wykonania). Idealne wyważenie pacy wraz z komfortowym uchwytem DuraSoft® lub DuraCork® w znacznym stopniu zmniejsza zmęczenie oraz minimalizuje zwyrodnienia stawów, nadgarstka, łokcia, barku, powstawanie pęcherzy na dłoniach itd., czyli typowych dolegliwości trapiących tynkarzy i szpachlarzy.
Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.