0,00 zł
Strona głównaPermaShape Flat4GSFPD 292x121mm PermaShape Flat, złota stal
Strona głównaPermaShape Flat4GSFPD 292x121mm PermaShape Flat, złota stal

4GSFPD 292x121mm PermaShape Flat, złota stal

Netto: 240,75 zł
Brutto: 296,12 zł
Kod: 12172
Waga:0.46 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Paca wykończeniowa Marshalltown PermaShape® FLAT 4GSFPD 292x121mm. PermaShape® jest opatentowaną technologią produkcji, oznaczoną zastrzeżonym znakiem i gwarancją dla Klienta najwyższej jakości wykonania z najlepszych materiałów oraz gwarantuje zachowanie kształtu ostrza podczas użytkowania. Wszystkie profesjonalne pace Marshalltown® są cechowane. 4GSFPD należy do serii FLAT, co oznacza, że profil pacy jest płaski. Ostrze jest odpowiednio ukształtowane i hartowane, patrząc od czoła pacy jest lekka „łódka” (dotyczy to wszystkich pac), zapobiega rozwarstwianiu materiału, „skakaniu” ostrza, powoduje szybsze dotarcie do „ręki”. Wykonana ze złotej stali nierdzewnej najwyższej jakości. Gumowy uchwyt DuraSoft® idealnie wyważony z pacą zapewnia komfort, zmniejsza zmęczenie oraz w znaczący sposób zapobiega zwyrodnieniom nadgarstka, łokcia oraz barku

Ostrzeżenia prawne: Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, logotypy, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown® USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.