0,00 zł
Strona głównaPermaShape Flat73SSFPD 356 x 121mm PermaShape Flat, jasna stal nierdzewna
Strona głównaPermaShape Flat73SSFPD 356 x 121mm PermaShape Flat, jasna stal nierdzewna

73SSFPD 356 x 121mm PermaShape Flat, jasna stal nierdzewna

Netto: 250,38 zł
Brutto: 307,96 zł
Kod: 12186
Waga:0.39 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Seria pac Marshalltown® PermaShape® gwarantuje zachowanie kształtu przez cały okres użytkowania (w praktyce od kilku do kilkunastu lat w zależności od sposobu dbania o narzędzie). Fazowane krawędzie robocze ułatwiają nakładanie i wygładzanie oraz minimalizują zjawisko „pęcherzykowania” nakładanego materiału („pęcherzykowanie” najczęściej spotykane jest podczas nakładania mas szpachlowych). Paca 73SSFPD w szerokości jest o 6mm węższa od standardowego rozmiaru 127mm, przez co ostrze jest bardziej „sztywne” i lepiej trzyma linię - jest to istotne głównie podczas wygładzania tynków lub przy standardowej metodzie skimmingu na angielskim tynku cienkowarstwowym Multi Finish (ściąganie na „ostro”, generalnie to jasna stal nierdzewna jest lekko „sztywniejsza” na materiale od złotej stali nierdzewnej, przez co jest szczególnie uwielbiana przez tynkarzy i szpachlarzy pracujących na gęstych masach i na większym docisku). Paca wykonana jest z najwyższej klasy hartowanej i utwardzanej stali nierdzewnej z tzw. pamięcią kształtu, może być używana na wszystkich rodzajach mas szpachlowych, tynkach, klejach itp. Ostrze robocze jest proste, nie ma podniesień, natomiast krótsza strona blachy również nie wykazuje typowej łódki (jeżeli na jakimś egzemplarzu zostałaby zaobserwowana to są to setne części mm, czyli normalna tolerancja produkcyjna). Idealne wyważenie pacy wraz z komfortowym uchwytem DuraSoft® w znacznym stopniu zmniejsza zmęczenie oraz minimalizuje zwyrodnienia stawów, nadgarstka, łokcia, barku, powstawanie pęcherzy na dłoniach itd., czyli typowych dolegliwości trapiących tynkarzy i szpachlarzy. 
Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.