0,00 zł
Strona głównaSzlifierki i papiery do gipsuRPS9H Radius Marshalltown, szlifierka okrągła 23cm do gipsu, mocowanie papieru na rzepy
Strona głównaSzlifierki i papiery do gipsuRPS9H Radius Marshalltown, szlifierka okrągła 23cm do gipsu, mocowanie papieru na rzepy

RPS9H Radius Marshalltown, szlifierka okrągła 23cm do gipsu, mocowanie papieru na rzepy

Netto: 154,47 zł
Brutto: 190,00 zł
Kod: 28931
Waga:0.65 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Szlifierka okrągła RPS 23cm (Radial Pole Sander) Marshalltown to najlepsza szlifierka do prac związanych ze szlifowaniem. Szeroka okrągła głowica szlifierska wykonana z odlewu aluminiowego sprawia, że obracanie się narzędzia podczas pracy jest praktycznie niemożliwe, co zmniejsza ryzyko rysowania i żłobienia ścian lub sufitów, takie rozwiązanie zapewnia możliwość szlifowana większej powierzchni za jednym pociągnięciem. Miękka podkładka piankowo-gumowa przymocowana od strony roboczej oraz gumowy pierścień na obrzeżu szlifierki pozwalają chronić powierzchnię roboczą przed rysami, wyszczerbieniami i wyżłobieniami podczas pracy. Krążki z papierem ściernym (dostępne różne gradacje), mocowane są na rzepy w bardzo szybki i pewny sposób. Uchwyt na gwint ACME ¾” 5 T.P.I. (fi 19mm 5zw./25.4mm) pozwala sparować dowolny kij wyposażony w taki gwint, polecamy wytrzymałe i pewne w działaniu kije Marshalltown - stały 122cm PN: 48ALUMB (można połączyć drugi - na końcu jest gwint) lub bardzo wygodny regulowany 1-2m PN: SKIM1-2M (ten sam co do narzędzi ProSkim, rączek do wałków itp.)

Dobierz odpowiednią dla Twojego zadania gradację papieru, okrągłe krążki mocowane na rzepy z serii Premium lub Standard.

Ostrzeżenia prawne: Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, logotypy, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown® USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.