0,00 zł
Strona głównaProSkim SpatulaKij teleskopowy SKIM1-2M od 1 do 2 metrów, gwint ACME 3/4"- 5 TPI, do wszystkich narzędzi na gwint
Strona głównaProSkim SpatulaKij teleskopowy SKIM1-2M od 1 do 2 metrów, gwint ACME 3/4"- 5 TPI, do wszystkich narzędzi na gwint

Kij teleskopowy SKIM1-2M od 1 do 2 metrów, gwint ACME 3/4"- 5 TPI, do wszystkich narzędzi na gwint

Netto: 104,88 zł
Brutto: 129,00 zł
Kod: 28679
Waga:0.50 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Kij teleskopowy Marshalltown® wykonany z utwardzonego aluminium, jest lekki i wytrzymały. Regulacja kija od 1m do 2 m,
łatwe przesuwanie przez odkręcenie lub dokręcenie wewnętrznego okrągłego profilu aluminiowego. Rękojeść wykonana z grubego fakturowanego tworzywa (PCV), aby pewnie trzymać kij nawet przy mokrych lub spoconych dłoniach. Gwint ACME 3/4”-5TPI.

Gwint ACME 3/4”-5TPI
kompatybilny z sanderkami: E551, 6157 oraz wszystkimi innymi oraz kompatybilny z uchwytami malarskimi na wymieniony gwint.

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.