0,00 zł
Strona głównaLexan PCVPSP164SD 406x102mm, paca LEXAN PCV zaokrąglona
Strona głównaLexan PCVPSP164SD 406x102mm, paca LEXAN PCV zaokrąglona

PSP164SD 406x102mm, paca LEXAN PCV zaokrąglona

Netto: 153,12 zł
Brutto: 188,33 zł
Kod: 16833
Waga:0.43 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Marshalltown wykonuje najbardziej trwałe i najwyższej jakości ostrze PCV GE Lexan. Specjalne i specjalistyczne tworzywo o grubości 2.94mm, charakteryzuje się niezrównaną wytrzymałością i odpornością na ścieranie. Odpowiednio dobrana sprężystość zapewnia komfort, wydajność pracy oraz żywotność narzędzia. Podczas pracy, paca zachowuje się jak stalowa basenowa. Paca idealna do wykończeń powierzchni, które mogą czernieć lub podbarwiać masy dekoracyjne przy nakładaniu pacami ze stali nierdzewnej. Niżej osadzone nity, nie biorą udziału podczas pracy narzędzia. Paca doskonała do białych cementów, stiuków, mas dekoracyjnych, tynków dekoracyjnych, mikro cementu, itp.,
Opatentowane narzędzie nowej generacji, odpowiadające na zapotrzebowanie przy stosowaniu nowoczesnych materiałów dekoracyjnych nowej technologii.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.