Marshalltown Profesjonalne Narzędzia

0,00 zł
Strona głównaPace szpachlarskie tynkarskieLexan PCVPaca LEXAN PCV zaokrąglona PSP14SD 356x102mm

Paca LEXAN PCV zaokrąglona PSP14SD 356x102mm

Netto: 121,14 zł
Brutto: 149,00 zł

Ilość:szt.

Kod: 16831
Wysyłka: 48 godzin
Waga:0.40 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Marshalltown wykonuje najbardziej trwałe i najwyższej jakości ostrze PCV GE Lexan. Specjalne i specjalistyczne tworzywo o grubości 2.94mm, charakteryzuje się niezrównaną wytrzymałością i odpornością na ścieranie. Odpowiednio dobrana sprężystość zapewnia komfort, wydajność pracy oraz żywotność narzędzia. Podczas pracy, paca zachowuje się jak stalowa basenowa. Paca idealna do wykończeń powierzchni, które mogą czernieć lub podbarwiać masy dekoracyjne przy nakładaniu pacami ze stali nierdzewnej. Niżej osadzone nity, nie biorą udziału podczas pracy narzędzia. Paca doskonała do białych cementów, stiuków, mas dekoracyjnych, tynków dekoracyjnych, mikro cementu, itp.,
Opatentowane narzędzie nowej generacji, odpowiadające na zapotrzebowanie przy stosowaniu nowoczesnych materiałów dekoracyjnych nowej technologii.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.