Marshalltown Profesjonalne Narzędzia

0,00 zł
Strona głównaPace szpachlarskie tynkarskiePermaShape DuraFlex DFDLPermaShape FLAT 4713DFDL 406x127mm Long Mount złota stal

PermaShape FLAT 4713DFDL 406x127mm Long Mount złota stal

Netto: 215,45 zł
Brutto: 265,00 zł

Ilość:szt.

Kod: 14713
Wysyłka: 48 godzin
Waga:0.63 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Paca wykończeniowa z elastycznej wysokogatunkowej nierdzewnej złotej stali sprężynowej. Technologia PermaShape® gwarantuje zachowanie kształtu ostrza co przekłada się na idealne wykońcenia materiału na obrabianych powierzchniach. Ostrze wykonane z utwardzonej, hartowanej i odpowiednio formowanej stali, wytrzymuje duży nacisk przy wygładzaniu. Seria pac DuraFlex® DFDL jest elastyczna. Montowana jest na nieco dłużyszym gryfie niż seria DFD, ale blacha i tak poddaje się większemu odkształcaniu i powrocie, jest to efekt odpowiedniego przygotowania przez hartowanie i odpuszczanie. Preferowana jest do wszystkich mas szpachlowych oraz EIFS (docieplenia zewnętrzne, np. kleje, struktury, tynki etc.) . Komfortowa rączka DuraSoft® daje niebywałą trwałość i wygodę, idealnie wyważona z pacą i gryfem znacznie zmniejsza zmęczenie i zapobiega zwyrodnieniom stawów - nadgarstka, łokcia i barku.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.