0,00 zł
Strona głównaPermaShape DuraFlex DFDL4663DFDL 305x127mm PermaShape Flat DuraFlex, złota stal, long mounting
Strona głównaPermaShape DuraFlex DFDL4663DFDL 305x127mm PermaShape Flat DuraFlex, złota stal, long mounting

4663DFDL 305x127mm PermaShape Flat DuraFlex, złota stal, long mounting

Netto: 240,75 zł
Brutto: 296,12 zł
Kod: 14663
Waga:0.46 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Pace Marshalltown z serii PermaShape wykonane są z wysokogatunkowej stli nierdzewnej o bardzo dużej odporności na ścieranie. Opatentowana technologia PermaShape® gwarantuje zachowanie kształtu ostrza w trakcie długiego użytkowania. Przekłada się to na ogromną żywotność narzędzia oraz idealne wygładzanie nakładanego różnorodnego materiału przy obróbce powierzchni (np. wygładzanie gładzi, gipsów, tynków, klejów, struktur itp.) Seria DuraFlex® DFDL wykonana jest z blachy o standardowej grubości 0.68mm, posiada odpowiednio dobraną elastyczność, jest ona nieco mniejsza niż w serii DFD za sprawą dłuższego gryfu. Taki zabieg spowodował uzyskanie narzędzia poddającego się lekkim ugięciom (nawet przy większym docisku) i dzięki temu po lekkim dotarciu, nie pozostawia rys i zadziorów. Komfortowa gumowa rączka DuraSoft® lub DuraCork® daje niebywałą trwałość i wygodę, jest idealnie wyważona z pacą i gryfem, przez co znacznie zmniejsza zmęczenie i zapobiega zwyrodnieniom stawów - nadgarstka, łokcia, barku. Bezpośrednio odczujesz to, na znacznym zwiększeniu wydajności przy użyciu mniejszej siły.

Ostrzeżenia prawne: Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, logotypy, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown® USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.