0,00 zł
Strona głównaPace do krawędziWCT8 203mm, paca do zamykania "czapek" Wall Capping Tools
Strona głównaPace do krawędziWCT8 203mm, paca do zamykania "czapek" Wall Capping Tools

WCT8 203mm, paca do zamykania "czapek" Wall Capping Tools

Netto: 129,27 zł
Brutto: 159,00 zł
Kod: 16226
Waga:0.91 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Paca do zamykania ścian, służy do wykonywania (zakańczania) czapek ściennych, kołnierzy, itp., w niezliczonych zastosowaniach projektowych, zarówno typowych jak i indywidualnych. Wykonana ze stali nierdzewnej. Przykładowe zastosowanie: murki, zakończenia dachowe, krawężnikowe, przy basenowe, mostowe, prefabrykaty betonowe, kompozycje z betonu architektonicznego, renowacje zabytków, itd., itp.
Końcówki są lekko fazowane i podniesione (przy zaokrągleniach), aby nie następowało wyoblanie ziarna i ułatwić równomiernie rozkładanie oraz wygładzanie wszelkich mas, betonów, itp.

Rozmiar: szerokość - 208mm, wysokość czapki - 65mm, długość - 254mm

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown® USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.