0,00 zł
Strona głównaPistolety natryskoweSS21 SharpShooter pistolet karuzela
Strona głównaPistolety natryskoweSS21 SharpShooter pistolet karuzela

SS21 SharpShooter pistolet karuzela

Netto: 625,94 zł
Brutto: 769,91 zł
Kod: 28295
Waga:0.80 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Zapytaj o produkt

Profesjonalny pistolet pneumatyczny SS2.1 SharpShooter. Wyposażony jest w 7 kryz kompozytowych o różnych rozmiarach, co umożliwia stosowanie różnorodnych materiałów. Wg. przeprowadzonych przez producenta badań wynika, że kryza wykonana ze wzmocnionego kompozytu zapewnia taką samą lub wyższą odporność jak kryza stalowa. Formowany uchwyt leja ułatwia sterowanie podczas natryskiwania. Dodatkowy adapter kątowy pozwala użytkownikowi łatwo kierować natrysk w różnych kierunkach, tym samym umożliwia precyzyjne sterowanie kątem nachylenia pistoletu przy natrysku na sufit, ścianę lub podłogę.  Pistolet jest wyposażony w spust z możliwością blokady, zapewnia to wygodę i mniejsze zmęczenie.  SharpShooter stanowi idealne rozwiązanie do nakładania różnych mas, podkładów, klejów, struktur (np. elewacyjnych), wykańczanie nawierzchni betonów dekoracyjnych (architektonicznych) oraz do nakładania natryskowego gładzi. W przypadku gładzi trzeba doświadczalnie dobrać konsystencję aby nie była za rzadka lub za gęsta. Zaleca się stosowanie kompresora o wydajności ok.30 litrów/s przy ciśnieniu do 2.4 Bara, dla uzyskania jak najlepszych rezultatów. Ciśnienie robocze ustawia się wg potrzeb i w zależności od materiału i wynosi średnio od 1.8 do 2.4 Bara. Obrotowe kryzy umożliwiają idealne dostosowanie do rodzaju materiału i ziarna. W komplecie pistolet SS2.1 wyposażony jest w zbiornik 7.6 litra, wraz z zamykaną pokrywą wlewu. Regulacja ciśnienia daje możliwość zapewnienia optymalnych warunków pracy pistoletu.

Ostrzeżenia prawne:

Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.