0,00 zł
Strona głównaPistolety natryskoweSS21 SharpShooter pistolet karuzela
Strona głównaPistolety natryskoweSS21 SharpShooter pistolet karuzela

SS21 SharpShooter pistolet karuzela

Netto: 625,94 zł
Brutto: 769,91 zł

Kod: 28295
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.80 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Profesjonalny pistolet pneumatyczny SS2.1 SharpShooter. Idalny do nakładania różnych mas, podkładów, klejów, struktur (np. elewacyjnych), wykańczanie nawierzchni betonów dekoracyjnych (architektonicznych) oraz do nakładania natryskowego gładzi. W przypadku gładzi trzeba doświadczalnie dobrać konsystencję aby nie była za rzadka lub za gęsta. Zaleca się sosowanie kompresora ze zbiornikiem minimum 100 litrów przy agregacie 2 tłokowym. Ciśnienie robocze ustawia się wg potrzeb i w zależności od materiału wynosi średnio od 1.8 do 2.4 bara. Pistolet typu karuzela, szybka zmiana obrotowej kryzy daje możliwość idealnego dostosowania dyszy do rodzaju materiału i ziarna. W komplecie zbiornik 7.6 litra, wraz z zamykną pokrywą wlewu. Dodatkowy kątowy adapter umożliwia łatwe dostosowanie kąta nachylenia pistoletu przy natrysku na sufit, ścianę lub podłogę. Blokada spustu zmniejsza zmęczenie. Regulacja ciśnienia daje możliwość zapewnienia optymalnych warunków pracy pistoletu.

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.

Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.