0,00 zł
Strona głównaPace basenowe - elastyczneSP83SSR3 203x76mm paca basenowa elastyczne ostrze stal nierdzewna 3riv. nieszlifowane, uchwyt drewn.
Strona głównaPace basenowe - elastyczneSP83SSR3 203x76mm paca basenowa elastyczne ostrze stal nierdzewna 3riv. nieszlifowane, uchwyt drewn.

SP83SSR3 203x76mm paca basenowa elastyczne ostrze stal nierdzewna 3riv. nieszlifowane, uchwyt drewn.

Netto: 194,31 zł
Brutto: 239,00 zł
Kod: 13103
Waga:0.25 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

SP83SSR3 profesjonalna paca basenowa z elastycznym ostrzem wykonana z nierdzewnej stali. Przód i tył ostrza jest elastyczny i odpowiednio przygotowany co gwarantuje zachowanie kształtu i dostosowanie się niemal do każdego promienia. Idealna do formowania zaokrągleń betonu, np. niecki basenowe, zaokrąglone filary, spadki, skateparki, obiekty sportowe a także do nakładania materiałów, które wymagają stosowania narzędzi ze stali nierdzewnej. Mocny montaż gryfu w systemie XTRALITE® na 3 nity, które nie są ścinane (nie są zeszlifowane na ściernicy) zapewnia trwałość połączenia. Profilowany uchwyt drewniany ergonomicznie wyważony z ostrzem i gryfem. Narzędzie z serii Professional Tools.

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, logotypy, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.