0,00 zł
Strona głównaPace basenowe - elastyczneSP83SD 203x76mm, paca basenowa, elastyczny przód i tył
Strona głównaPace basenowe - elastyczneSP83SD 203x76mm, paca basenowa, elastyczny przód i tył

SP83SD 203x76mm, paca basenowa, elastyczny przód i tył

Netto: 161,79 zł
Brutto: 199,00 zł
Kod: 13166
Waga:0.37 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

SP83SD paca basenowa, profesjonalna, elastyczna wykonana z najwyższej kasy stali sprężynowej (wysokowęglowa stal węglowa, tzw. karbonowa). Ostrze jest wystarczająco elastyczne aby zginać się do niemal dowolnego promienia, odpowiednio przygotowane gwarantuje zachowanie kształtu. Krótki i mocny montaż gryfu na 3 nity w systemie Xtralite® zapewnia trwałość połączenia. Uchwyt DuraSoft® daje komfort i trwałość a przede wszystkim w znacznym stopniu redukuje zmęczenie. Narzędzie z linii Professional, ma zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzebne jest elastyczne czoło lub tył pacy, np. przy skateparkach, nieckach basenowych, zaokrąglonych filarach itp. 
Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, logotypy, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.