0,00 zł
Strona głównaPace basenowe - elastyczneSP16D 406x114mm paca basenowa, elastyczne ostrze, sprężysta stal karbonowa
Strona głównaPace basenowe - elastyczneSP16D 406x114mm paca basenowa, elastyczne ostrze, sprężysta stal karbonowa

SP16D 406x114mm paca basenowa, elastyczne ostrze, sprężysta stal karbonowa

Netto: 186,18 zł
Brutto: 229,00 zł
Kod: 13137
Waga:0.43 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

SP16D profesjonalna paca elastyczna Marshalltown®, wykonana z najwyższej jakości hartowanej trudno-ścieralnej sprężystej stali karbonowej (wysokowęglowej). Ostrze o odpowiednio dobranej sztywności do kształtowania betonu lub innych mas, przy wszelkich zaokrągleniach, spadkach itp., jak również powierzchniach płaskich, tworzy bardzo gładkie wykończenie. Trwały montaż XtraLite® zapewnia wytrzymałość i lekkość narzędzia. Komfortowy uchwyt (prosty) Straight DuraSoft® jest wyważony z pacą i w znaczący sposób zmniejsza zmęczenie, zapewnia łatwe utrzymanie w czystości, daje dobrą przyczepność przy mokrych lub spoconych dłoniach.
Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.