0,00 zł
Strona głównaProSkim SpatulaProSkim 60cm SKIM60 - szpachla finiszowa z ostrzem stalowym INOX do gładzi, tynków, Multi Finish'a
Strona głównaProSkim SpatulaProSkim 60cm SKIM60 - szpachla finiszowa z ostrzem stalowym INOX do gładzi, tynków, Multi Finish'a

ProSkim 60cm SKIM60 - szpachla finiszowa z ostrzem stalowym INOX do gładzi, tynków, Multi Finish'a

Netto: 172,38 zł
Brutto: 212,02 zł
Kod: 28674
Waga:0.83 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

ProSkim Spatula Marshalltown, to idealna szpachla finiszowa do wygładzania powierzchni gipsowo-kartonowych, tynkarskich, Multi Finish'a, lekkich mas podłogowych itp. Wykonane ostrze ze stali nierdzewnej (INOX) 0.3mm i szerokości 9.5cm, zapewnia optymalną elastyczność, niebywałą trwałość i najbardziej gładkie wykończenie. Uzyskasz niezrównaną jakość wykończenia na poziomie 5 (najwyższy) w najkrótszym czasie i przy najmniejszym wysiłku. Profilowany, antypoślizgowy i wyważony pod względem ergonomicznym uchwyt z tworzywa sztucznego pozwala na komfortową pracę w dłuższym czasie. Osłona PCV chroni krawędź ostrza podczas transportu i przechowywania. Uchwyt sufitowy oraz kij teleskopowy z płynną regulacją od 1 do 2m umożliwiają wykonanie gładkich sufitów i wysokich ścian. Wybierz odpowiednią długość narzędzia od 30 do 120cm (12-48"), zgodnie z własnymi preferencjami. Kij i uchwyt sufitowy sprzedawane są oddzielnie.

 ProSkim Spatula w przypadku białych gładzi służy do zagładzania przy aplikacji z wałka (np. Wooster Polar Bear, Cirrus, American Contractor - te wałki nie zamykają pustek powietrznych w gładzi, jak to ma miejsce w przypadku innych producentów, szczególnie stosujących sztywny "włos" wałka, skutkuje to szybkim kredowaniem i odspajaniem zagładzanego materiału).

 Inną metodą aplikacji jest metoda natryskowa z agregatu. Wkrótce dostępne będą agregaty natryskowe Marshalltown DuoTex, przygotowane nawet do obsługi jednoosobowej, w różnych warunkach pracy, o ogromnej wytrzymałości i rewelacyjnej cenie,  z tanimi elementami eksploatacyjnymi.

 Należy zwrócić szczególną uwagę na to, że pióro nie służy do "ściągania" masy, a do „zagładzania” finiszowego na „gotowo”. Na płytach G-K niedozwolone jest grube nakładanie wszelkich mas szpachlowych, takie wykończenia powodują odspojenia i pęknięcia. Gładzie należy nakładać bardzo cienko, na tzw. "0" po to aby zniwelować fakturę papieru do faktury spoiny. Zalecamy spoinowanie płyt G-K pacami profilowanymi wyłącznie firmy Marshalltown (posiadają idealnie dobrany promień zagięcia oraz niezrównaną trwałość). Idealnym uzupełnieniem dla narzędzi ProSkim Spatula są pace elastyczne Marshalltown PermaFlex. W przypadku materiału takiego jak angielski Multi Finish, 1-szą i 2-gą warstwę nakładamy tradycyjnie pacą Marshalltown o standardowej grubości blachy (czyli 0.68mm, np. seria PermaShape, MXS Standard…), natomiast po nałożeniu 2-giej warstwy zagładzamy piórem ProSkim Spatula - na „gotowo” (nie "robimy" tzw. skimmingu standardowego polegającego na wygładzaniu pacą Marshalltown, ostrzem "na ostro"). Na tynkach grubowarstwowych (np. MP75L, Goldband, Rotband itp.), możemy finiszowo na mokro "wylizać" tynk na „gotowo” - przy takiej technologii nie stosuje się już gładzi (jest zbędna), tynk jest idealnie gładki i przygotowany pod malowanie (w ten sposób tworzy się najbardziej trwałą i odporną powierzchnię).

 Pióro ProSkim Marshalltown jest przygotowane do pracy z uchwytem sufitowym SKIMBRKT, na gwint ACME 3/4" (czyli standardowy gwint malarski, stosowany w profesjonalnych narzędziach w USA i Europie, łatwo go można rozpoznać, posiada 5 zw./cal - 5 T.P.I ).  Połączenie uchwytu sufitowego SKIMBRKT z kijem teleskopowym SKIM1-2M posiadającym płynną regulację od 1 do 2m,  umożliwia szybkie wykonanie na gładko sufitów i wysokich ścian bez użycia podestów lub drabin, oraz wykonanie lekkich, cienkowarstwowych, coraz bardziej powszechnych mas podłogowych. Dochowując odpowiednią staranność podczas pracy, otrzymujemy powierzchnię sufitu lub ściany przygotowaną od razu pod malowanie. Należy dopilnować ilość nakładanej gładzi, żeby nie było jej ani za dużo, ani za mało, przez co bardzo szybko dochodzi się do wprawy i nie ma potrzeby szlifowania.

 Wyzbycie się "starych" nawyków i "filozofii", pozwoli docenić narzędzia Marshalltown oraz osiągnąć ogromną wydajność i wspaniałe rezultaty w bardzo szybkim czasie, przy minimalnym nakładzie sił.

Narzędzia Marshalltown, zawsze są opracowane w sposób naukowy dla uzyskania najlepszej ergonomii, są wyważone i testowane przez ogromną grupę profesjonalnych testerów (nie amatorów z różnych portali społecznościowych), dopiero później po opatentowaniu prowadzona jest sprzedaż rynkowa. Użyte materiały odznaczają się najlepszą trwałością  niespotykaną wśród innych producentów. Takie podejście sprawia, że minimalizowane lub eliminowane są typowe dolegliwości wykonawców w branży. Dzięki narzędziom Marshalltown zapewniasz swój rozwój zawodowy.

 Marshalltown od 130 lat dba o wszelkie szczegóły, wyznacza najwyższe standardy jakości i cieszy się największym uznaniem Profesjonalistów.

 Ostrzeżenia prawne: Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, logotypy, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown® USA.

ProSkim folderPobierz plik
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.