0,00 zł
Strona głównaPoziomice profesjonalnePoziomica profesjonalna Marshalltown 78H2 - 1910mm - bez magnesów, aluminiowa
Strona głównaPoziomice profesjonalnePoziomica profesjonalna Marshalltown 78H2 - 1910mm - bez magnesów, aluminiowa

Poziomica profesjonalna Marshalltown 78H2 - 1910mm - bez magnesów, aluminiowa

Netto: 509,42 zł
Brutto: 626,59 zł
Kod: 16074
Waga:0.99 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Profesjonalna poziomica Marshalltown® o rozmiarze 1910mm. Wyposażona jest w 1 libellę poziomą i 2 libelle pionowe. Wersja 78H2 nie posiada dodatkowych magnesów, przez co jest znacznie lżejsza. Poziomica dla zwiększenia bezpieczeństwa i trwałości została wyposażona w zaślepki amortyzujące. Bardzo duża powtarzalna dokładność narzędzia, została osiągnięta przez idealne fabryczne poziomowanie elektroniczne z kompensacją błędu. Libella pozioma dodatkowo posiada soczewkę powiększającą i świecące podłoże, dla uzyskania lepszej widoczności przy słabym świetle lub różnych pozycjach podczas pracy. Żebrowanie na uchwycie oraz dodatkowe uchwyty, zapewniają zwiększoną przyczepność i stabilność chwytu narzędzia. Niesamowita dokładność libelli - 0.0005"/cal - w przeliczeniu na jednostki metryczne 0.05mm /1m ( to jest o jeden rząd wielkości wyżej od wyrobów konkurencyjnych - w najlepszym przypadku fiolki konkurencji mają dokładność do 0.005" /cal, czyli metrycznie 0.5mm /1m), w pozycji odwróconej dokładność libelli wynosi 0.08mm/1m. 

Poziomice idealnie sprawdzą się we wszystkich branżach gdzie trzeba wypoziomować lub wypionować powierzchnię, np. przy suchej zabudowie, murarstwie, glazurnictwie, ciesielstwie, stolarstwie, dekarstwie, pracach instalacyjnych i wielu, wielu innych.


Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.