0,00 zł
Strona głównaSzlifierki i papiery do gipsuPapier Premium gr.180 Marshalltown - krążek szlifierski 230mm na rzep do szlifierek - 5 szt.
Strona głównaSzlifierki i papiery do gipsuPapier Premium gr.180 Marshalltown - krążek szlifierski 230mm na rzep do szlifierek - 5 szt.

Papier Premium gr.180 Marshalltown - krążek szlifierski 230mm na rzep do szlifierek - 5 szt.

Netto: 56,91 zł
Brutto: 70,00 zł
Kod: 28942
Waga:0.10 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:

Okrągłe krążki szlifierskie samoprzylepne na rzepy 230 mm do szlifierek, to doskonałe narzędzia przeznaczone do rozległych projektów związanych ze szlifowaniem płyt gipsowo-kartonowych (G-K) i tynków. Zawierają najwyższej jakości ziarna korundu, bardziej odporne na zatkania (zapychanie szlifowanym urobkiem – gipsem) i rozdarcia (przerwania bądź zagięcia papieru) niż tarcze ścierne klasy premium lub standard innych producentów. Idealne do wykonywania wszystkiego, od „ciężkiego” zdzierania (stosuj grube ziarno) po wyrównywanie (stosuj ziarno o gradacji od 120 do 220) powierzchni. Dostępność różnych gradacji pozwala dobrać odpowiedni krążek do zadania. W opakowaniu znajduje się 5 krążków szlifierskich. Krążki polecamy do szlifierek RPS9H Marshalltown (Radial Pole Sander – 9”), ale pasują do większości (praktycznie do wszystkich) szlifierek z mocowaniem papieru na rzepy (samoprzylepne).

Drobna uwaga techniczna: krążki szlifierskie innych producentów wyglądają na zdjęciach podobnie lub tak samo, ale nie powinno to utwierdzać nikogo w przekonaniu, że dany towar jest tej samej jakości i wytrzymałości. Marka i jakość Marshalltown nie pozostawia żadnych wątpliwości.
Nie należy ściągać papieru w trakcie szlifowania. Włóknina z warstwą ścierną od Marshalltown, zaprojektowana jest celowo w taki sposób aby rzep przylegał jak najdokładniej w trakcie pracy. Papier lub zmiana gradacji powinna nastąpić po zużyciu założonego papieru. Połączenie rzep – włóknina jest tak silne, że będzie powodowało oderwanie warstwy ściernej od włókniny. Dzięki takiej konstrukcji rzep odznacza się bardzo dużą żywotnością – nie będzie zapychany gipsem / urobkiem przez co, nie będzie tracił swoich właściwości, a papier zawsze będzie dobrze przylegał do powierzchni szlifierki. W trakcie szlifowania nie powstaną dodatkowe rysy od nienależycie trzymanego papieru.

Ostrzeżenia prawne: Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, logotypy, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown® USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.