0,00 zł
Strona głównaGlazurnicze i elewacyjneKlęczniki nakolannikiNakolanniki glazurnicze KP1, podstawowa ochrona kolan
Strona głównaGlazurnicze i elewacyjneKlęczniki nakolannikiNakolanniki glazurnicze KP1, podstawowa ochrona kolan

Nakolanniki glazurnicze KP1, podstawowa ochrona kolan

Netto: 64,23 zł
Brutto: 79,00 zł
Kod: 16450
Waga:0.39 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Ochraniacze (nakolanniki) glazurnicze Marshalltown KP1 stanowią podstawową ochronę przy pracach posadzkarskich, glazurniczych i wszelkich innych wymagających pozycji klęcznej. Piankowa sprężysta i profilowana wyściółka absorbuje nacisk na staw kolanowy i skutecznie zabezpiecza przed urazami kolan. Piankowa wyściółka wewnątrz utrzymywana jest w stabilnej pozycji za pomocą 2-ch ćwieków.  Zewnętrzna elastyczna osłona, wykonana z odpornego PCV, pokryta jest antypoślizgową fakturą. Faktura antypoślizgowa w żaden sposób nie wpływa na komfort kolan, natomiast bardzo dobrze zapobiega przypadkowym poślizgom na mokrej powierzchni. Położenie nakolannika na kolanie utrzymywane jest przez 2 regulowane gumowe pasy. Regulacja pozwala dostosować i stabilnie trzymać nakolannik do różnych grubości kolana. Guma utrzymywana jest na ćwieku za pomocą profilowanych wycięć (zamków), przez co nie spada jak w przypadku słabej jakości rzepów. Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, logotypy, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.