0,00 zł
Strona głównaPace zacieraczkiMXS66FRD 406x102mm karbonowa paca stalowa obustronnie zaokrąglona
Strona głównaPace zacieraczkiMXS66FRD 406x102mm karbonowa paca stalowa obustronnie zaokrąglona

MXS66FRD 406x102mm karbonowa paca stalowa obustronnie zaokrąglona

Netto: 218,70 zł
Brutto: 269,00 zł
Kod: 13523
Waga:0.48 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Marshalltown profesjonalna ręczna zacieraczka do betonu. Wykonana z najwyższej jakości hartowanej i odpuszczanej stali sprężynowej. Ostrze odpowiednio ukształtowane i osadzone na gryfie, za pomocą opatentowanego lekkiego i bardzo wytrzymałego montażu XtraLite®. Długość gryfu dobrana do powierzchni roboczej blachy zapewnia odpowiednią sztywność oraz niewielką elastyczność dającą bardzo gładkie wykończenie obrabianej powierzchni. Elastyczność jasnej stali, jest nieznacznie bardziej odczuwalna w porównaniu do stali niebieskiej, ma to niekiedy znaczenie przy konieczności większego docisku na obrabianej powierzchni, szczególnie w przypadku bardziej gęstych wyprawek. Opatentowany uchwyt DuraSoft® zapewnia komfort, dobrą przyczepność podczas pracy, również przy mokrych lub spoconych dłoniach, niweluje powstawanie odcisków, zmniejsza zmęczenie. Narzędzie jest idealnie wyważone, a cała konstrukcja jest zaprojektowana dla osiągnięcia maksymalnej ergonomii pracy, wpływa to w znaczący sposób na ograniczenie dolegliwości nadgarstka, łokcia, stawów i barków.  Marshalltown produkując profesjonalne narzędzia zapewnia trwałość, bezpieczeństwo i ergonomię, dając Ci możliwość inwestowania w Siebie i Twój rozwój zawodowy, zostań Profesjonalistą. 
Ostrzeżenia prawne: Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, logotypy, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown® USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.