0,00 zł
Strona głównaPace zacieraczkiMPT105D 267x76mm, paca jednostronna typu fajka
Strona głównaPace zacieraczkiMPT105D 267x76mm, paca jednostronna typu fajka

MPT105D 267x76mm, paca jednostronna typu fajka

Netto: 143,09 zł
Brutto: 176,00 zł
Kod: 10358
Waga:0.28 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Marshalltown profesjonalna paca MPT105D, jednostronna tzw. fajka o wymiarach 267x76mm. Paca jest idealna do wykańczania  ciasnych miejscach, za rurami, za osprzętem itp. Ostrze z hartowanej nierdzewnej stali sprężynowej najwyższej jakości. Wytrzymały profesjonalny i opatentowany montaż Xtralite® zapewnia trwałość i pewność połączenia. Uchwyt DuraSoft® zapewnia komfort użytkowania, idealną przyczepność i stabilność trzymania, zapobiega powstawaniu odcisków, w znaczący sposób zmniejsza zmęczenie. Narzędzie o bardzo dużej żywotności.
Ostrzeżenia prawne:

Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, logotypy, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.