0,00 zł
Strona głównaDo betonów posadzekZgarniaki do betonuMotyka murarska, moździerzowa, krótka, do zapraw betonowych PN: 14281
Strona głównaDo betonów posadzekZgarniaki do betonuMotyka murarska, moździerzowa, krótka, do zapraw betonowych PN: 14281

Motyka murarska, moździerzowa, krótka, do zapraw betonowych PN: 14281

Netto: 108,03 zł
Brutto: 132,87 zł

Kod: 14281
Wysyłka:48 godzin
Waga:1.15 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Motyka moździerzowa Marshalltown®, jest kuta z jednego kawałka stali karbonowej (czyli wysokowęglowej), przez co zachowuje ogromną wytrzymałość na obciążenia. Specjalnie zaprojektowana z okrągłymi otworami w celu ułatwienia mieszania zapraw do odpowiedniej konsystencji. Stalowa głowica posiada lekko zaokrąglone naroża na ostrzu, które idealnie pomagają przy mieszaniu zapraw w taczce lub kastrze.

Ostrzeżenia prawne: Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, logotypy, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown® USA.

Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.