0,00 zł
Strona głównaPozostałe dodatkiMłotek DH764 do płyt gipsowo-kartonowych
Strona głównaPozostałe dodatkiMłotek DH764 do płyt gipsowo-kartonowych

Młotek DH764 do płyt gipsowo-kartonowych

Netto: 114,60 zł
Brutto: 140,96 zł
Kod: 14570
Waga:0.64 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Marshalltown młotek do płyt gipsowo-kartonowych DH764. Kuta główka z całkowicie polerowaną powierzchnią frezowaną. Stalowe ostrze w kształcie klina jest wycięte pod spodem i służy również jako ściągacz do gwoździ. Profilowana i lakierowana rączka z drewna orzecha amerykańskiego. Kratowana główka służy do wgłębiania płyt gipsowo-kartonowych bez odrywania papieru (nie powstają uszkodzenia jak przy płaskiej główce, np. przy dobijaniu, lub nie ześliźnie się np. przy wybijaniu). Link do filmu na YouTube z przykładem wykorzystania cyrkla i młotka na płytach G-K.
Ostrzeżenia prawne:

Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, logotypy, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.