0,00 zł
Strona głównaMiski wiadra mieszadłaMiska stalowa 457mm Heli-Arc 6397
Strona głównaMiski wiadra mieszadłaMiska stalowa 457mm Heli-Arc 6397

Miska stalowa 457mm Heli-Arc 6397

Netto: 118,45 zł
Brutto: 145,69 zł

Kod: 16397
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.75 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:

Marshalltown miska do mas szpachlowych z grubej wysokogatunkowej stali nierdzewnej HELI - ARC o najwyższych parametrach stosowanych do produkcji misek szpachlarskich. Stożkowe końce i boki bezszwowo spawane narożniki ułatwiają czyszczenie, niwelują zadziory, ułatwiają czyszczenie. Nowością jest możliwość dokupienia uchwytu antypoślizgowego MPG  28237  do misek stalowych, mocowany na magnes, pasuje do każdej stalowej misy będącej w naszej ofercie. Polecany uchwyt MPG podnosi komfort pracy, zapobiega poślizgowi przy mokrych lub spoconych dłoniach (poprawia stabilność i bezpieczeństwo trzymania miski), nie przenosi zimna, niweluje możliwość powstawania odcisków i drętwienie ręki przy dłuższym trzymaniu miski z materiałem.

dane techniczne:

długość górna = 490mm
długość dolna = 451mm
szerokość górna = 104mm
szerokość dolna = 65mm
wysokość =90mm
waga = 750g

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.