0,00 zł
Strona głównaZestawy magnezoweMB48PRO 1220x203mm zestaw magnezowy wersja PRO (lizak malowany plus głowica obrotowa)
Strona głównaZestawy magnezoweMB48PRO 1220x203mm zestaw magnezowy wersja PRO (lizak malowany plus głowica obrotowa)

MB48PRO 1220x203mm zestaw magnezowy wersja PRO (lizak malowany plus głowica obrotowa)

Netto: 1 137,40 zł
Brutto: 1 399,00 zł
Kod: MB48PRO
Waga:5.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

MB48PRO zestaw magnezowy do wygładzania betonu - wersja PRO, w tej wersji lizak magnezowy jest malowany i oczywiście jeszcze mocniej ekstrudowany. Ekstrudowanie polega na obróbce mechanicznej a następnie termoplastycznym wytłaczaniu pod bardzo wysokim ciśnieniem. Technologia umożliwia uzyskanie odpowiedniej struktury materiału poprawiającej właściwości i wytrzymałość co wpływa na długą żywotność narzędzia. Lizaki magnezowe Marshalltown® mają odpowiednio profilowane ostrza i umożliwiają uzyskanie najbardziej równomiernego i gładkiego wygładzenia na betonie. Zaokrąglone końce minimalizują ślady pociągnięć lizaka po betonie. Głowica obrotowa zapewnia obrót roboczego ostrza w zależności od kierunku wygładzania. Oferta nie zawiera w komplecie trzonków. Kierowana jest to wykonawców dokonujących wymianę lub uzupełnienie posiadanego sprzętu. Głowica umożliwia współpracę z trzonkami różnego typu: np. typowe okrągłe, oktagonalne standardowe (fi zewn. ok. 44mm), oktagonalne "cienkie" (fi zewn. ok. 35mm). Głowica obrotowa pracuje na zasadzie dźwigni, przez co praca wymaga użycia niewielkiej siły podczas obracania ostrza. Zestawy i lizaki Marshalltown® idealnie współpracują z różnymi adapterami np. AB413, który umożliwia jednoczesną pracę lizaka ze szczotką do fakturowania świeżego betonu, co zwiększa szybkość pracy i ogranicza koszty.
Zestawy i lizaki Marshalltown® mają wszechstronne zastosowanie w wielu pracach budowlanych np. wygładzanie wszelkiego rodzaju wylewek betonowych, płyt fundamentowych, drogowe, chodnikowych, podjazdy, zatoki, mosty, lotniska, jastrychy, itd., itd.
Skład zestawu:
MB48PRO 48”x8” - 1220mm x 203mm – ekstrudowany malowany lizak magnezowy
BF9 - głowica obrotowa
Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.