0,00 zł
Strona głównaSzpachle, sztablaturaMarshalltown 4510SD 254x76mm szpachla do sztablatury z jasnej stali, uchwyt DuraSoft
Strona głównaSzpachle, sztablaturaMarshalltown 4510SD 254x76mm szpachla do sztablatury z jasnej stali, uchwyt DuraSoft

Marshalltown 4510SD 254x76mm szpachla do sztablatury z jasnej stali, uchwyt DuraSoft

Netto: 66,45 zł
Brutto: 81,73 zł
Kod: 14596
Waga:0.18 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Szpachla do sztablatury wykonana z sprężystej hartowanej jasnej stali nierdzewnej (inne nazwy: kosa, nóż, pióro). Ostrze o szerokości prawie 8 cm osadzone w profilu (ramce)z utwardzonego aluminium. Odpowiednio dobrana sprężystość i elastyczność stali oraz kształt (zwężanie od ostrza do uchwytu i trapezowe ścięcie przy ostrzu) umożliwia lepsze, szybsze i łatwiejsze poruszanie się we wnękach, węglarkach, narożnikach, trudno dostępnych miejscach itp. Uchwyt DuraSoft® II o wąskim profilu przesuwa dłoń do „przodu” aby poprawić chwyt i kontrolę prowadzenia ostrza. Narzędzie jest zaprojektowane ergonomicznie, zapewnia wyważenie i komfort pracy, przez co w znacznym stopniu redukuje zmęczenie przy długiej pracy, ogranicza zwyrodnienia i  urazy stawów, nadgarstka, łokcia, barku, pleców, powstawanie odcisków, pęknięć skóry dłoni itp. Narzędzie jest jednym z najlżejszych dostępnych na rynku. Więcej informacji w zakładce Info.

dane techniczne:
Rozmiar 254x76mm

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie, wzorowanie się, oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.

 Nadmieniamy, że żaden polski producent narzędzi nie dostarcza swoich wyrobów dla firmy Marshalltown® USA. Wszelkie sugestie producentów, sprzedawców, dostawców i marketingu są niezgodne z prawdą. Takie zachowanie ma podnieść prestiż i rangę tychże producentów, w celu zwiększenia sprzedaży swoich wyrobów. Dziękujemy wszystkim Szanownym Klientom za powiadomienia o tych patologicznych praktykach, i prosimy o dalsze zgłaszanie tego typu przypadków, stanowią one dokumentację procesową przygotowywaną przez dział prawny.

Wytwarzanie stali używanej do produkcji narzędzi firmy Marshalltown® jest utajnione. Nie tylko skład i gatunek jest ważny (laboratoria mogłyby bez większych problemów zbadać skład stali), natomiast sam proces hartowania, odpuszczania, utwardzania, jest już niepowtarzalny dla pozostałych. Seria Professional dedykowana głównie dla zawodowców i profesjonalnych DIY, jest najtańszym i najlepszym rozwiązaniem do wykonania ciężkiej i żmudnej pracy. Trwałość i jakość narzędzi jest klasą samą w sobie, potwierdzoną najwyższą rangą na świecie. Należy zaznaczyć, że mimo większej początkowej ceny, długowieczność, przekłada się w konsekwencji na rewelacyjnie niską cenę (np. czas użytkowania pac na „białych” gładziach może wynosić ponad 12 lat i więcej). Dodatkowo i podkreślamy to szczególnie, zastosowane rozwiązania ergonomiczne, nie można bezpośrednio przełożyć na żadne pieniądze np. redukcja zmęczenia, brak lub ograniczenie urazów, zwyrodnień stawów, nadgarstka, łokcia, barku, pleców, odcisków, pęknięć skóry, itp. (czyli, innymi słowy: inwestujesz w siebie, nie w chirurga). Kolejnym atutem jest oczywiście ogromna wydajność pracy, nie jednorazowa a stała, która jest niemożliwa do osiągnięcia bez profesjonalnych narzędzi Marshalltown®, a z tym jest związane, zadowolenie z końcowego efektu.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.