0,00 zł
Strona głównaGilotyny do paneli, PCV i desekMagnum 660mm MS20-0626 - gilotyna do paneli i desek, dowolny kąt cięcia
Strona głównaGilotyny do paneli, PCV i desekMagnum 660mm MS20-0626 - gilotyna do paneli i desek, dowolny kąt cięcia

Magnum 660mm MS20-0626 - gilotyna do paneli i desek, dowolny kąt cięcia

Netto: 7 064,23 zł
Brutto: 8 689,00 zł

Kod: 29985
Wysyłka:48 godzin
Waga:29.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Przecinarki – gilotyny do paneli Bullet by MARSHALLTOWN® Magnum to wszechstronne, wytrzymałe narzędzia zaprojektowane specjalnie dla profesjonalistów z branży parkieciarskiej. Te wysokiej jakości narzędzia są dostępne w wybranych wariantach o szerokości 13", 20" lub 26". Wszystkie opcje są wyposażone w uniwersalne wsporniki montażowe do łatwego montażu noża tnącego, stojaka ścinającego i dźwigni, umożliwiając cięcie w miejscu pracy. Narzędzia te mają również mocną i lekką aluminiową konstrukcję (z lekkiego aluminium klasy lotniczej), wbudowaną linijkę, ruchome ograniczenie do cięcia 45 i 90 stopni. Gilotyny parkietowe Bullet by MARSHALLTOWN® Magnum są produkowane w USA.

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.

Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.