0,00 zł
Strona głównaGlazurnicze i elewacyjneGrzebienie dla glazurnikaLF3811SD 279x114mm x 10mm unikalne nacięcia w kształcie fali - nowość
Strona głównaGlazurnicze i elewacyjneGrzebienie dla glazurnikaLF3811SD 279x114mm x 10mm unikalne nacięcia w kształcie fali - nowość

LF3811SD 279x114mm x 10mm unikalne nacięcia w kształcie fali - nowość

Netto: 113,01 zł
Brutto: 139,00 zł
Kod: 29552
Waga:0.40 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Kielnia zębata MARSHALLTOWN LayFlat™ ma unikalne nacięcia w kształcie fali, które eliminują pęcherze powietrzne między podłożem a płytką. Zapewnia to doskonałe pokrycie i przyczepność w zastosowaniach płytek średnio- i wielkoformatowych. Kielnia zębata LayFlat™ jest wykonana przy użyciu tych samych profesjonalnych materiałów, co nasza standardowa linia pac zębatych. Użyta jest najwyższej jakości stal węglowa, wyposażona w mocowanie Xtralite® z gryfem ze stopu aluminium wyposażonym w uchwyt DuraSoft®. Na załączonym filmie produktowym pokazano różnicę w działaniu standardowych zębów i nowych rozwiązań LayFlat™. Ten produkt jest produkowany w USA.

Najważniejsze zalety:

  • Preferowana konstrukcja z wycięciem zapewnia doskonałe krycie i ogromnie zwiększa przyczepność płytek średnio- i wielkoformatowych (mniej pustek powietrznych oznacza lepszą adhezję). 
  • Faliste nacięcia tworzą grzbiety, które zapewniają łatwiejszy praktycznie 100% rozpływ kleju nawet na cienkiej warstwie.
  • Unikalna geometria wycięcia pomaga wyeliminować pęcherze powietrzne między płytką a podłożem.
  • Doskonała wytrzymałość mocowania Xtralite® z aluminiowym gryfem a ostrzem
  • Sprężysty uchwyt DuraSoft® zapewnia miękkość w dotyku, zmniejsza zmęczenie – czyli ergonomia całego narzędzia oraz doskonałą trwałość i utrzymanie w czystości.

Ostrzeżenia prawne:

Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, logotypy, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown® USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.