0,00 zł
Strona głównaLexan PCVLexan KD36 914mm nóż dekoracyjny
Strona głównaLexan PCVLexan KD36 914mm nóż dekoracyjny

Lexan KD36 914mm nóż dekoracyjny

Netto: 182,01 zł
Brutto: 223,87 zł
Od 3 sztuk do 5
212,68 zł /

Od 6 sztuk do 10
201,49 zł /

Kod: 14398
Waga:0.82 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Marshalltown, trwałe, mocne, trudno-ścieralne, oryginalne ostrze GE LEXAN®. Gwintowany uchwyt DuraSoft® z metalowym okuciem. Pasują standardowe kije malarskie z gwintem calowym ACME 3/4"-5 TPI. Nóż dekoracyjny Lexan® jest doskonały do pracy na różnych powierzchniach, do ściągania, wygładzania i tworzenia różnorodnych kreatywnych projektów na wszelkich masach dekoracyjnych. Narzędzia Marshalltown®, wykonane z PCV GE LEXAN® nie powodują przebarwień (tzw. „podpalania" - nie ma kontaktu z elementami wykonanymi z metalu).

Ostrzeżenia prawne:
Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown USA.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.