0,00 zł
Strona głównaMurarskie kamieniarskie brukarskieKielnie QLT dla majsterkowiczówKielnia QLT BTP10 10" - dla majsterkowiczów

Kielnia QLT BTP10 10" - dla majsterkowiczów

Netto: 62,59 zł
Brutto: 76,99 zł
Od 3 sztuk do 5
73,91 zł / szt.

Od 6 sztuk do 12
72,37 zł / szt.

Kod: 10746
Waga:0.32 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Zapytaj o produkt

Kielnia z serii QLT By Marshalltown wzór London, polecana głównie dla majsterkowiczów (DIY) i amatorów, do prac nie wymagających ogromnej odporności narzędzia na uderzenia. Wykonanie kielni do wielokrotnego wykorzystania, może być stosowana do projektów dowolnej wielkości, głównie do rozkładania zaprawy murarskiej, gdyż spawana stopka wyklucza możliwość cięcia cegieł lub bloczków. Należy zwrócić szczególną uwagę, że kielnie QLT nie są przeznaczone do cięcia cegieł i bloczków, dlatego ich wytrzymałość jest obniżona w stosunku do legendarnych kielni Profesjonalnych Marshalltown. Ergonomiczny plastikowy uchwyt pozwala na dość wygodne trzymanie kielni podczas pracy oraz wyrównywanie cegły lub bloczków poprzez lekkie stuknięcie końcówką uchwytu podczas rozkładowania.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.