0,00 zł
Strona głównaSzpachelkiJK886SSD 6"-152mm szpachelka INOX, stal nierdzewna, ostrze proste, 90 st.
Strona głównaSzpachelkiJK886SSD 6"-152mm szpachelka INOX, stal nierdzewna, ostrze proste, 90 st.

JK886SSD 6"-152mm szpachelka INOX, stal nierdzewna, ostrze proste, 90 st.

Netto: 95,34 zł
Brutto: 117,27 zł
Kod: 10782
Waga:0.16 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Szpachelka profesjonalna, wytrzymałe ostrze ze stali nierdzewnej, poddana obróbce cieplnej - hartowana, odpuszczana i wyżarzana, dla uzyskania równomiernej twardości na całej powierzchni. Hartowane ostrze INOX o umiarkowanej elastyczności idealnie sprawdzi się podczas spoinowania płyt G-K oraz przy wszelkich pracach budowlanych (aby dostosować elastyczność należy zwiększyć lub zmniejszyć kąt pochylenia szpachelki). Najwyższa jakość stali nierdzewnej, zapewnia długą żywotność. Duży bit EMPACT do uderzania młotkiem w główkę rękojeści dla szybkiego i skutecznego efektu (bit jest bardzo pomocny w pracach budowlanych, daje możliwość stuknięcia młotkiem, jak również można go użyć zamiast młotka przy drobnym dobijaniu). Nowa generacja narzędzi oferuje możliwie najbardziej komfortowy profilowany uchwyt DuraSoft® - umożliwia pewny chwyt, kontrolę prowadzenia narzędzia, ergonomiczne rozwiązanie minimalizuje zmęczenie w bardzo dużym stopniu niweluje dolegliwości nadgarstka, łokcia, stawów, pleców itp. Narzędzie z linii Professional.

Marshalltown® jest wiodącym niekwestionowanym liderem na rynku narzędzi budowlanych. Stosowanie materiałów najwyższej jakości, kontrola procesu produkcyjnego, tworzenie, projektowanie i produkcja najbardziej trwałych i ergonomicznych narzędzi, zaawansowane prace badawczo-rozwojowe oraz wiele dodatkowych czynników spowodowało, że firma Marshalltown® stała się wyłącznym ekskluzywnym i prestiżowym wyborem dla profesjonalistów. Otrzymasz narzędzia, których nie można porównać z żadnym innym producentem. Wystarczy, że raz użyjesz narzędzi Marshalltown® wtedy nie dasz już się oszukać przez niekompetentne i nieudolne sztuczki marketingowe reklamodawców, profanów, marketingowi szeptanemu, pseudo „testerom”, „trenerom”, „edukatorom”, „ambasadorom”, itp., itd., namawiających Ciebie do zakupu narzędzi złej jakości przedstawianych jako profesjonalne (bez znaczenia jest kraj pochodzenia). Inwestuj w siebie i swoje zdrowie a nie w fikcję. Na Twojej naiwności inni otrzymają zapłatę. Jak to rozumiesz, to te narzędzia są dla Ciebie, Ty decydujesz o podnoszeniu własnych kwalifikacji i czerpaniu korzyści finansowych. Marshalltown® w tym Ci pomaga. Wybór należy do Ciebie.

Ostrzeżenia prawne: Wszystkie narzędzia Marshalltown® podlegają ochronie prawnej oraz prawu patentowemu. Znaki towarowe, wzory produktowe, logotypy, rozwiązania techniczne są zastrzeżone, kopiowanie, podrabianie oraz inne działania na szkodę firmy Marshalltown® są niezgodne z prawem i będą egzekwowane przez dział prawny Marshalltown® USA.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.